Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız 0252 692 22 28

Havuz Suyu Bakım Kimyasalları

Ana Sayfa » Bizden Haberler » Havuz Suyu Bakım Kimyasalları

Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli malzeme, doğru zamanda, eğitimli teknik personel ile havuz suyu temizliği en sağlıklı kullanıma getirilmelidir. Başlıca havuz kimyasalları Klor, pH düşürücü, yosun önleyici, çöktürücü, parlatıcı, yüzey temizleyici, tablet tuz, kışlık bakım kimyasalları

Havuz bakımı ve hijyeni son derece önemlidir. Özellikle spor salonları, yüzme kursu veren kurumlar, havuzlu oteller ve havuzlu tatil beldelerinin havuz bakım ve temizliğine büyük özen göstermesi gerekiyor. Çeşitli bakım ürünleri, temizlik malzemeleri ve en önemlisi havuz kimyasalları ile havuzlarda hijyen ve güveni sağlamak mümkündür. Firmamız bu konuda geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Havuz kimyasallarımız arasında granüllü, sıvı ya da toz klor kimyasalını bulabilirsiniz. Bunun yanında havuz parlatmaya yarayan toplayıcı ürünlerimiz ile suda biriken kirlerin kolaylıkla topaklanmasını sağlayabilirsiniz. Yosun önleyici, filtre temizleyici, iyon bağlayıcı, sıvı ve katı pH düzenleyici gibi kimyasal malzemeleri S.mart Yapı’dan alabilirsiniz.

Farklı miktarlarda ambalajlanmış klor tabletleri, toz klor ve sıvı klor malzemelerini üreten markaların havuz kimyasallarını firmamız güvencesiyle satın alabilirsiniz. Bununla birlikte sertlik giderici, yosun önleyici, ayak dezenfektanı, kış kimyasalı, pH düzenleyici, hidroklorik asit, klor sodyum hipoklorit gibi daha birçok havuz kimyasalları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Flock söktürücü, pH düşürücü, parlatıcı, yosun önleyici ve klor gibi kimyasalları avantajlı fiyatlarla sizlere sunmaktayız.