Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız 0252 692 22 28

Havuz Aydınlatma Lambaları

Ana Sayfa » Bizden Haberler » Havuz Aydınlatma Lambaları

Smart Yapı olarak sizlere havuz aydınlatma seçenekleri yönünden son derece geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Yüzme havuzu veya süs havuzu için farklı modellerimiz vardır. Her havuz türü için uygun, ekonomik, güvenli ve aynı zamanda estetik aydınlatma seçenekleri bu ürün grubu içerisinde yer almaktadır.

Aydınlatma Ürün Grubu Seçenekleri
Unutulmamalıdır ki aydınlatma ürünleri dendiği zaman akla sadece ampuller ve lambalar gelmemelidir. Bunun yanı sıra her türden havuz için aydınlatma panoları da bu ürün kategorisi içerisinde yer almaktadır. Son olarak havuz trafoları da müşterilerimize sağladığı ürün çeşididir. İster renksiz ister renkli ışık seçeneklerimiz bulunmaktadır. Halojen led lambalardan süs havuzu spotlarına kadar pek çok türden ürün gamına sahibiz.

Led Havuz Lambaları
Smart Yapı’da havuzlara dair her türlü ekipman ve sarf malzemesini bulmanız mümkündür. Bunlardan bir tanesi de havuz aydınlatmalarıdır. Havuz lambaları Sadece yüzme havuzları için değil, süs havuzları için de aydınlatma ürünleri ve daha pek çok aydınlatma ekipmanı sağlıyoruz.

LED Havuz Ampulleri ile Sorunsuz Kullanım
Ürünlerimizin sahip olduğu benzersiz tasarımlar ve dayanıklı, uzun kullanım ömrüne sahip oluşu sayesinde su altı koşullarında uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkündür. Aynı zamanda havuzlarınızda kullandığınız kimyasal maddelerin de olumsuz etkilerine karşı dayanıklı olan su altı ampulleri, eski tip ürünlere kıyasla yüzde doksana varan tasarruf imkanı sağlamaktadır. Bu sayede sadece satın almada değil kullanım süresince de tasarruf edilmesi mümkün olabilecektir.